افتتاح کانون بشر دوستانه اصلاح و تربیت هلال احمر خراسان شمالی

کانون بشر دوستانه اصلاح و تربیت هلال ا حمر 3شنبه 21 آذر در مرکز اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای خراسان شمالی به طور رسمی افتتاح و راه اندازی شد.

این کانون فعالیت های فرهنگی و آموزشی در مسیر ارتقای توانمندی خود امدادی و دیگر امدادی و نوع دوستی و ... نوجوانان و مددجویان این مرکز را پیگیری و برنامه ریزی خواهند کرد. در مراسم افتتاح این کانون مدیر عامل جمعیت هلال احمر مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان معاون دادستان عمومی و انقلاب بجنورد- قاضی ناظر زندان مدیر کل امور زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی ، مدیر عامل ستاد دیه استان و مدیر دفتر امور زنان و کودکان دادگستری و ... حضور داشتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در این مراسم با بیان اینکه تسکین آلام بشری از اهداف هلال احمر است گفت: این کانون به فعالیت های آموزشی ، فرهنگی ، ورزشی و پزشکی مددجویان این مرکز خواهد پرداخت و برای بازگرداندن سالم  آنان به وضعیت مطلوب و آغوش جامعه تلاش خواهد کرد.

مهرپرور معاون داادعمومی و انقلاب بجنورد نیز طی سخنان کوتاهی روایتی از امام علی (ع) را مورد توجه قرار داد و پیرامون خلیفه اللهی انسان به  دو فضیلت عقل و منطق در انسان اشاره کرد در این مراسم مددجویان مرکز اصلاح و تربیت استان با پوشش جمعیت جوانان هلال احمر حضور داشتند.

فعالیت این کانون در همکاری با مسئولان قضائی و مدیران مرکز اصلاح و تربیت ، با اعزام مددجویان به زیارت مرقد مطهر امام رضا (ع) آغاز شد.

/ 0 نظر / 27 بازدید